1. Portal Centrum Hodowlane Europa.pl oferuje do sprzedaży gołębie pocztowe z Polski i Europy Zachodniej pochodzące z najlepszych hodowli.
 2. Wszystkie filmy i zdjęcia zamieszczone na portalu zostały wykonane przez nas lub na nasze zlecenie i są naszą własnością.
 3. Kopiowanie, przetwarzanie lub udostępnianie materiałów zawartych na naszym portalu bez zgody właścicieli jest surowo zabronione.
 4. Na portalu aukcyjnym wystawiane będą  gołębie pocztowe , których jesteśmy właścicielami i posiadamy do nich pełną dokumentację.
 5. W licytacjach udział mogą wziąć osoby które wcześniej pozytywnie przeszły proces rejestracji.
 6. Użytkownicy którzy nie podali pełnych danych kontaktowych nie przejdą procesu rejestracji i nie będą mogły uczestniczyć w aukcjach.
 7. Kupujący po zakończeniu licytacji otrzymają niezbędne informację w celu sfinalizowania transakcji.
 8. Sposób dokończenia transakcji czyli sposób i cena dostawy uzgadniana jest z kupującym indywidualnie lub na zasadach opisanych w danej aukcji.
 9. Każdy kupujący zobowiązany jest do zakupu wylicytowanego gołębia. W przypadku odstąpienia od zakupu zostaną wyciągnięte konsekwencje wg obowiązującego polskiego prawa handlowego.
 10. Wszelkie dane osobowe użytkowników portalu Centrum Hodowlane Europa są zbierane i przetwarza zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zgodnie z polityką ochrony danych osobowych.
 11. W przypadku wystąpienia problemów technicznych aukcje kończące się w okresie awarii zostaną przedłużone o czas ustalany indywidualnie dla każdej z aukcji.
 12. Portal Centrum Hodowlane Europa ma prawo usuwać, modernizować i uaktualniać wszystkie materiały zawarte na łamach portalu bez podania przyczyny.